Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Advance Cat Kitten Tavuklu Prinçli Yavru Kedi Maması 10 Kg

2.059,00 TL

Advance Kitten Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması, yavru kediler ile hamile ve emziren kediler için özel formüle edilmiş tam ve dengeli bir mamadır.

Barkod 8410650239866
Marka Advance
Ürün Açıklaması

Yavru kediniz 1 yaşından küçükse, en fiziksel ve davranışsal değişiklikleri yaşadığı aşamadadır. Bu nedenle kedinizin güçlü ve sağlıklı büyümesine yardımcı olacak belirli bir ürüne ihtiyacı vardır.

ADVANCE Kitten, hamileliğin sonunda ve hemşirelik sırasında yavru kedi ve annelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiş üst düzey bir üründür.

ADVANCE Kitten, nükleotidlerle desteklenen özel formülü sayesinde, kedinizin doğal savunmasını aynı anda güçlendirirken sağlığını korurken, optimal büyümeyi teşvik ederek beyin ve görme gelişimine yardımcı olur. ADVANCE Kitten özellikle 2 ila 12 aylık yavru kediler ve hamile ve emziren kediler için önerilir.

41 Protein Ve 20 Yağ Içeriği Ile Büyüme Evresinde Yavrunun Tüm Ihtiyaçlarını Karşılar.

Içeriğindeki Optimal Kalsiyum Fosfat Oranı Ile Kemiklerin Istenilen Düzeyde Gelişmesini Sağlamanın Yanısıra
Dha Ile Merkezi Sinir Sisteminin Doğru Şekilde Gelişmesini Sağlar.

Advance Vitamin E Vitamin C Bioflavonoidler Selenyum Çinko Bakır Manganez Ve Taurinden Oluşan
Antioksidan Sistemi Ile Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.İçerdiği Immunoglobulinler Hızlı Bir Bağışıklık Yanıtı Sağlayarak Sindirim Sistemini Özelliklede Bağırsak Florasını Korur.Kalp Sağlığını Koruyan Taurin Katkılıdır.Optimum Protein Seviyesi Ile Güçlü Kas Yapısı Oluşmasını Sağlar Ve Kedinizin Canlılığını Ve Formunu Korur.

Linoleik Asit Omega 3 Yağ Asitleri Biyotin Ve Çinko Içerdiğinden Sağlıklı Bir Deri Ve Tüy Yapısı Sağlar.
Kedinizin Parlak Ve Pürüzsüz Bir Kürke Sahip Olmasını Sağlar.