Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Advance Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması - 1.5 KG

553,00 TL
579,00 TL

Advance Sensitive Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması, hassas sindirim sistemlerine sahip kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel formüle edilmiş tam ve dengeli bir mamadır.

Barkod 8410650167886
Marka Advance
Hediye Ürünler
Gardenmix Karışık Kedi Stick Ödül - 4'lü Paket - Toplam 12 Adet
159,00 TL
Ürün Açıklaması

Aşırı Kiloya Karşı Koruma

Kısırlaştırılmış kediler için obeziteye karşı koruma sağlayan Advance Sensitive Sterilised Kedi Maması kolay metabolize edilen enerji seviyesine sahiptir. Bu sayede kısır kediler için aşırı kilo alma ve sağlık sorunları riski ortadan kalkmış olur.


Kas Dokusunu Korur

Advance Sensitive Sterilised Kedi Maması yüksek protein ve ideal yağ seviyesine sahiptir. Bu sayede kedinizin kas seviyesini koruyarak yağlanmayı engeller. Aynı zamanda yüksek lif seviyesiyle de tokluk hissi yaratır.


Üriner Sistemi Korur

İdeal pH derecesi, su alımını artırmak için yüksek sodyum seviyesi sayesinde Advance Sensitive Sterilised Kedi Maması kedinizin üriner sisteminin daha sağlıklı olmasını sağlar. Aynı zamanda idrar taşı oluşumundan korur.

 

Şeker Hassasiyeti Dengesi

Advance Sensitive Sterilised Kedi Mamasının azaltılmış karbonhidrat içeriği ve karbonhidrat açısından temel kaynak olan arpa ile düşük karbonhidrat sunar. Bu sayede kedinizin insülin hassasiyeti artar.


Tüm Irklar İçin Ortak Kullanım

Evde farklı ırklardan kısır kedileriniz varsa Advance Sensitive Sterilised Kedi Maması tüm ırklar için uygun olduğu için size ideal bir kullanım imkanı verir. Bu sayede kedileriniz için farklı mamalar almanıza gerek kalmadan ortak bir kullanım yapabilirsiniz.


Somon Lezzeti

Advance Sensitive Sterilised Kedi Mamasının tadı somon aromalıdır. Bu sayede kedinizin mamasını iştahla yiyeceğinden emin olabilirsiniz. Karşı konulamaz lezzeti sayesinde mama seçen kedileriniz için bile güvenle tercih edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap