Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

FLORALİA Pagima Green Özel Çim Tohumu - 50 Gram

79,90 TL
Barkod ptdys0029
Marka FLORALİA
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

FLORALİA Pagima Green Özel Çim Tohumu - 50 Gram

Floralia Pagima Green Sindirim Sistemi Düzenleyici Floralia markası Uganda'da yetişen özel tohumlardan olan Pagima Green kuşların çok sevdiği ve dünya genelindeki şampiyon üreticilerin sıkça ve bolca kullandıkları özel sade tohumların başında gelmektedir.

Pagima Green yüksek derecede karbonhidrat içerir. Karbonhidratlar yumurta akında ve çeşitli zengin yağlarda bulunur. Zengin bir lif kaynağı olan Pagima Green kuşların özellikle bağırsak yapısını doğal yollardan besleyerek korur. Kuşların tadını ve kokusunu çok sevdiği Pagima Green ekstra bir çim tohumudur.

Yüksek vitamin içerir. Pagima Green kuşların iltihap kapmasınıda önlendiği bilinmektedir. Pagima Green Nasıl Kullanılmalıdır? Kuşlarınızın mamasına direkt katabilirsiniz. Sağlık tohumuna karıştırabilirsiniz. Ayrı bir yemlikte sade olarak ta kullanabilirsiniz. Ekstra Öneri : Floralia FonioPaddy- Floralia Delicha - Floralia Pagima Green 'i birlikte karıştırıp kullanıldığında çok besleyici ve çok sevilen bir karışım haline gelmektedir. Günlük olarak kuşlarınızın yemelerini sağlayabilirsiniz.