Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Hakkımızda

Farklı konsepti ve yüzlerce ürün çeşidi ile açılan Petdoys, Konya'da müşterilerine hizmet vermeye başladı.

4 yıldır faaliyetini internet üzerinden sürdüren Petdoys, kurulduğu günden beri internet üzerinde yoğun bir şekilde hizmet veriyor. Trendyol, hepsiburada, n11 gibi birçok pazaryerlerinde olan Petdoys, kendi websitesi üzerinden de müşterilerine petshop ürünleri sunuyor. Konya'dan tüm Türkiye'ye günde yüzlerce kargo ile sipariş gönderen firma, müşterilerin yoğun talebi üzerine perakende mağazasını da açtı.

Petdoys, kaliteli ve talep edilen markaların ürünlerini uygun fiyatlar ile Konya'da hayvanseverler ile buluşturuyor. Meram'da açılan petshop, evil hayvanınızın ırkına, yaşına ve sağlık durumuna göre yüzlerce ürün sunmaktadır.

Petdoys.com adresinden yayın yapan Petshop, kedi maması, köpek maması ve daha birçok ürün ile
kişisel bilgilerinizin ve ödeme bilgilerinizin güvenliğini sağlayarak, gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanızı mümkün kılar.

Ayrıca Petdoys firması, sokak hayvanları için gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de kayıtsız kalmıyor ve hayvanseverlere gereken desteği sunuyor. Sokak hayvanlarına mama alan birçok hayvansevere ise özel indirim seçenekleri sunuyor.


Kuş ve papağan yemleri, balık yemleri, akvaryum bitkileri, hamster yemleri,dünyanın önde gelen kaliteli kedi ve köpek mamaları, akvaryum ve malzemeleri, hamster-tavşan yemi, evcil hayvan vitaminleri ve açılışa özel indirimler ile, Petdoys firması müşterilerini bekliyor.