Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Nature Plan Kedi ve Köpekleriniz İçin Kıtık Açıcı Çikolata Özlü Parfüm - 50 ML

59,99 TL
Barkod ptdys0411
Marka Nature Plan
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Nature Plan Kedi ve Köpekleriniz İçin Kıtık Açıcı Çikolata Özlü Parfüm - 50 ML

Kedi ve Köpeklerde kullanılmaya mahsus, tüylerin rahat taranımını sağlayan etken doğal maddelerle takviyelidir. Makas gerektirmeyen kıtıkları açar. Deri ve Tüylerinin bakımlı, parlak, canlı durmasını sağlar. Mevsimsel olmayan tüy dükülmelerini azaltır. Kötü kokulara etken olan etkenleri elimine eder. Çikolata özleriyle kedi veya köpeğinizin kalıcı, hoş bir kokuda olmasını sağlar.

Genel Uyarılar

Kullanma talimatını mutlaka okuyun.Çocukların ulaşamayacağı ortamlardan uzak tutun.Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız.Sadece evcil hayvanların üzerine sıkın.Kutu basınçlıdır, gaz aerosollerini doğrudan solumayın.Ürünün göze temasından kaçının.Ürünün göz teması halinde bol suyla yıkayın.Ürünü diğer pet temizlik ürünleri ile karıştırmayın. Direk güneş ışığı ve 50 derecenin üzerindekisıcak yerlerde bırakmayınız. Özel Klinik Bilgiler ve Hedef Türler İçin Uyarılar 6 haftalık küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır.Ürün göze, kulağa, genital organlara varsa açık yaralara temas etmeden uygulanmaktadır. Etkileşimleri Diğer ilaçlarla fizikokimyasal ve farmakolojik geçimsizliği yoktur.

Kullanım Yeri

Köpeklerde ve kedilerde rahat tüy taranımı, bakım ve kötü kokularını arındırıp güzel kokmasını sağlayan yardımcı bir bakım ürünüdür.

Uygulama Şekli ve Dozu

Haricen kullanılır.Hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği taktirde,gözlere, kulaklara, genital organlara,varsa açık yaralara temaz etmeyecek şekilde, vücudun her tarafına yaklaşık30 cm (iki karış) mesafeden, boyundan kuyruğa kadar püskürterek uygulayınız.Daha sonra temiz ve kuru bir tarakla köpek veya kedinizi tarayınız.14-21 gün aralıkla tatbik edebilirsiniz.