Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Petdoys Doğal Kızıl Dal Darı - Kuş Yemi

28,90 TL
Barkod ptdys0117
Marka Petdoys
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Petdoys Doğal Kızıl Dal Darı - Kuş Yemi

Petdoys Doğal Kızıl Dal Darı tamamen doğal ve herhangi bir işleme tabi tutulmamış yeni mahsul üründür. Kuşlarınızın dengeli beslenmesi için etkili rol oynayan kızıl dal darı, genel gelişimi ve tüy yapısının gelişimi için oldukça zengin içeriğe sahip bir üründür

Kızıl dal darı, B vitamini içermesi ve yüksek karbonhidrat sahibi olması nedeniyle kuşlarınız için tam bir enerji kaynağıdır. Ayrıca kolay sindirilebilir olması nedeniyle besin programlarında muhakkak bulunması gereken bir üründür. Doğal kızıl dal darı, özellikle hasta veya yeterli beslenemeyen durgun kuşların tüketebileceği bu ürün, kuşlarınızın hızlı toparlanmasına katkı sağlar. Petdoys Doğal Kızıl Dal Darı Kullanımı : Haftada birkaç kez kafes tellerine asarak kullanınız.

Muhabbet kuşu, sultan, forpus, sevda veya cennet papağanı üretimi sırasında yavrular 10 günlük olduktan sonraki dönemden itibaren yeme düşene kadar yuvalıkların içine konularak servis ediniz. Kuşlarınızın dinlenme ve tüy döneminde verebilirisiniz.

Petdoys Doğal Kızıl Dal Darı Saklanma Koşulları : Darı kuru ve rutubetsiz yerde saklanmalıdır. Ürün tamamen gübresiz, ilaçsız, sera ürünü olmayıp doğal 2021 yaz sezonu hasat edilmiştir. Doluluk oranı yüksek bu ürün yeterli miktarda kurutulmuş olup, tüm kanatlı hayvanlar için uygundur. Koli içerisinde kargolama sırasında tohumlar dökülebilir. Dökülen tohumları da ayrı bir kapta servis edebilirsiniz.