Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Petdoys Kedileriniz Için Levrek, Sardalya Ve Karides Için Tahılsız Konserve - 80 Gram

38,90 TL
Barkod ptdys0335
Marka Petdoys
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Petdoys Kedileriniz Için Levrek, Sardalya Ve Karides Için Tahılsız Konserve - 80 Gram

Sindirim Hassasiyeti Kedilerin kolayca sindirebileceği şekilde üretilmiştir. Kediniz bu mamayı yedikten sonra ağırlık hissetmeyecek kolayca mamayı sindirebilecektir. Yavru kediler, gebe ya da emzirme dönemindeki yetişkin dişi kedilere uygundur.

Deri ve Tüy Sağlığı Morina balığı, karides ve balkabağı sayesinde kedinizin derisi ve tüyleri çok daha sağlıklı hale gelecektir. Hem sağlıklı hem de yumuşak tüylü bir kediye sahip olabilirsiniz. Kediniz Severek Yiyecek Kediler yaş mamayı çok sever bu mama da yaş mama özelliğindedir ayrıca karides ve morina balığı sayesinde mamanın lezzeti en zor beğenen kedilerin bile severek yiyeceği şekildedir.

Dengeli Öğün Yavru kediler için üretilmiş tam ve dengeli mamadır. Kedinizin gelişimi için önemli olan besin içeriği sayesinde kediniz hızlı bir şekilde gelişimini tamamlayabilecektir. Kedinizin dengeli ve sağlıklı bir öğünü için ihtiyaç duyduğu bütün içeriğe sahiptir Doyuruculuk Zengin içeriği sayesinde az bir miktarı ile bile kedinizi doyurur ve ihtiyacı olan bütün besin maddelerini tüketmiş olmasını sağlar. Besin değeri ve emilimi son derece yüksektir. Mamanın İçeriği %60 oranında morina filetosundan oluşmuştur. Ringa balığı, somon filetosu, tatlı patates, %5 oranında balkabağı, %5 oranında karides, balık yağı, fruktooligosakkaritler, kolin klorür, kondroitin sülfat, glukozamin, vitaminler ve mineraller bulunur. Nem oranı %75, ham protein oranı %13,1, ham yağ oranı %6,2, ham lif oranı %0,5, ham kül oranı ise %3,9’dur