Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Petdoys Kuşlarınız Için 20 Çeşit Tohumdan Oluşan Organik Mama Katkısı - 250 Gram

27,90 TL
Barkod ptdys0142
Marka Petdoys
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Petdoys Kuşlarınız Için 20 Çeşit Tohumdan Oluşan Organik Mama Katkısı - 250 Gram

Kuşlarınızın doğada yemiş olduğu tohum ve tahıllardan oluşan mükemmel içerik. Ürün tamamen organik olup, sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Katkısız ve koruyucu madde içermez. Kuşlarınız İçin 20 Çeşit Tohumdan Oluşan Organik Mama Katkısının Faydaları Kafes kuşlarınızın tüy döneminde sağlıklı tüylerin çıkmasına fayda sağlar. Eş olduğu halde çiftleşmeyen ya da çiftleşen ama boş yumurtlayan kuşlarınızın yumurta doluluğu oranını arttır.

İçerdiği tohumlar kaynaklı strese giren veya yer değişikliği sonrası zayıf düşen kuşlarınızın hızlıca toparlanması ve kondisyonlarının yerine gelmesine katkı sağlar. İçerdiği besin değeri nedeniyle, yavru bakan kuşlarınızın kalite kursak sütü üretmesine ve yavrularınızın daha kaliteli beslenmesini sağlar. Kuşlarınız İçin 20 Çeşit Tohumdan Oluşan Organik Mama Katkısı İçeriği Aşağıda belirtilen tahıl, tohum ve yapraklar özel oranlarda rasyonlanmış olup, öğütülerek hazırlanmaktadır.

Uzun süren deneyimler sonucu elde edilen bu karışım ile kuşlarınıza hazırlayacağınız mama içeriğine direk katılabilir.

Polen; Anason; Fesleğen; Nane; Nohut; Rezene; Deve Dikeni; Kekik; Hindistan Cevizi; Kara Buğday ; Okaliptus Yaprağı; Zencefil; Tarçın; Mısır Unu; Zeytin Yaprağı; Nijer; Çörek Otu; Yulaf Unu; Maş Fasulyesi; Yeşil Mercimek; Kuşlarınız İçin 20 Çeşit Tohumdan Oluşan Organik Mama Katkısı Hazırlanması Kuşlarınızın sevdiği, brokoli, kırmızı pancar, haşlanmış yumurta, havuç, kabak gibi besinlerden bir veya birkaçını rendeleyip suyu alınmış şekilde döktüğünüz bir kaba, ürünü katın. Pilav kıvamına gelecek kadar kattığınız karışımı karıştırdıktan sonra, 15 dakika dinlenmeye bırakın ve kuş başına bir tatlı kaşığı düşecek kadar mama kabına ekleyerek kuşunuza servis edin. Mamayı hazırladıktan sonra maksimum 8 sat içinde kafesinizden alın. Çünkü rendelediğiniz besin bir süre sonra bozulabileceğinden dolayı uzun tutmamanız tavsiye edilir. Haftada 2 kez taze yapacağınız bu mama ile kuşlarınızdaki değişimi kısa bir süre sonra fark edebilirsiniz.