Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Petdoys Kuşlarınız Için Doğal Himalaya Tuzu Bloğu - 84 Farklı Zengin Mineral Karışımı

49,90 TL

Petdoys Himalaya tuzu %100 saf, doğal ve orijinaldir. Genel sağlık ve kemiklerin ve kas dokusunun korunması için önemli olan harika bir mineral kaynağıdır.

Barkod 2466914623366
Marka Petdoys
Ürün Açıklaması

Petdoys Kuşlarınız Için Doğal Himalaya Tuzu Bloğu - 84 Farklı Zengin Mineral Karışımı

Himalaya Tuz Bloğu Kuşlarınız için Himalaya Tuz Bloğunun Faydaları Saymakla Bitmez Sıvı dengesini korur. Sindirim sitemini temizler Solunum yolu ile bulaşan hastalıkları engeller. Ortamın havasını temizler Stresi önler. Kuşlarınızın önlerinde sürekli durmalı ve kuşunu ihtiyaç halinde tükebilmelidirler.

Petdoys Himalaya tuzu %100 saf, doğal ve orijinaldir. Genel sağlık ve kemiklerin ve kas dokusunun korunması için önemli olan harika bir mineral kaynağıdır. Kuşunuzun kolayca erişebileceği güvenli bir yüksekliğe asın yada bırakın.
 
84 farklı mineral içerir ve Yararları: C ve E vitaminleri antioksidandır ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olurken, A ve D tüylerin büyümesine ve renklenmesine yardımcı olur. Tahıl bazlı diyetlerde B vitaminleri genellikle eksiktir, bu nedenle himalaya tuzu kullandığınızda deri ve tüy kalitesine yardımcı olabilir. Tüm yıl boyunca Himalaya tuzu kullanıldığında, kuşların doğal diyetinin mevcudiyetindeki mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan vitamin eksikliği olasılığını azaltabilir.
 
 
İçindekiler : Sodyum, Potasyum, Manganez, Çinko, Demir, Fosfor. 
 
Depolama : Serin ve Kuru Yerde Muhafaza Edin. Doğrudan güneş ışığından uzak tutun.