Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Petdoys Kuşlarınız Için Yağı Alınmış Hindistan Cevizi Rendesi - 100 Gram

25,90 TL
Barkod ptdys0144
Marka Petdoys
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Petdoys Kuşlarınız Için Yağı Alınmış Hindistan Cevizi Rendesi - 100 Gram

Kuşlarınız İçin Yağı Alınmış Hindistan Cevizi Kuşlarınız için hazırlayacağınız mama içeriğinde katacağınız hindistan cevizinin faydaları saymakla bitmez. Düzenli olarak kuşlarınıza yapacağınız mama yani soft besin hayvanlarınızın daha sağlıklı olması için gereklidir.

Mama içeriğinin zengin olması, kanatlı hayvanlarınızı daha mutlu edeceği gibi birçok katkı da sağlamaktadır. Mama içeriğine kimi zaman bazı sebzeler ve tohumlar girebilir, bazen de haşlanmış yumurta ve çeşitli tahıl katkıları girebilirsiniz. Hindistan cevizi ise hazırlayacağınız mama içeriğini zenginleştirdiği gibi son derece de faydalı bir üründür.

Mama yaparken kullanacağınız Hindistan cevizi içerdiği kalsiyum sayesinde kemik yapısını güçlendirir. Yumurtlama döneminde olan kuşlarınızın kızışmasına katkı sağlar. İdrar söktürücü etkisi olduğu için kanatlı hayvanlarınızda bozuk yeme ve diğer faktörlere bağlı biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Strese bağlı kanat tüy yolan kuşlarınızın stresini azaltmalarına katkı sağlar. Tüy yapısını düzenler ve tüy döneminde yeni gelen tüy kalitesini arttırır.