Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Reflex Mother & Babycat Kuzu Etli Ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 1,5 kg

299,99 TL
Barkod 8698995029025
Marka Reflex
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Reflex Mother & Babycat Kuzu Etli Ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 1,5 kg

Mamaların şekli ve yumuşak yapısı (kolayca ıslanabilir) özellikle genç yavruların süt dişleri için uygundur. İçerdiği özel bitkisel ve mineral kaynaklı hammaddelerce maksimum sindirim güvenliği elde edilir. İçerdiği Mannan-oligo-sakkaritler (MOS), vitamin E, C ve taurin, bağışıklığının zayıf olduğu bu dönemde yavru kedinizin savunma sisteminin kuvvetlenmesine yardım etmektedir. Yavru kedilerin en yoğun gelişme evresini geçirdiği 1-4 aylık arası periyod çok önemli olup, 3 nedenden dolayı henüz olgunlaşmamış olan genç yavruları korumaktadır. * Yavrular laktozu (süt şekeri) sindirme yeteneklerini yavaş yavaş kaybederler.

* Yavrular bağışıklık sistemleri tamamen fonksiyonel olmadan önce annelerinden aldıkları bağışıklığı yavaş yavaş kaybederler.

* Yavruların süt dişleri 2- 3. haftalarda görülmeye başlayıp, kalıcı dişleri 4. aydan sonra çıkmaya başlar. Baby Cat yavru kedinizi her 3 koşulda desteklemektedir. Mama içeriği: Kurutulmuş kümes hayvanları eti, kümes hayvanları yağı, soya protein izolatı, pirinç, mısır unu, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, bitkisel lifler, mineraller, maya, pancar küspesi, bitkisel yağ, balık yağı, frukto oligo sakkaritler, yumurta tozu, iz elementler (şelat iz elementleri), mannan olİgo sakkaritler, taurin, vitaminler, kadife çiçeği özü.

Beslenme Tavsiyesi: Yaş (Ay) Vücut Ağırlığı (Kg) Günlük Verilecek Miktar (Gr) 1 0,35 - 0,6 Kg 25 – 35 gr 2 0,8 – 1,2 Kg 40 – 50 gr 3 1,4 – 2,1 Kg 60 – 65 gr 4 Ay ve üzeri Kitten 34 * Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Genel Hatırlatmalar Nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız. Kuru mama ile birlikte sürekli taze ve temiz içme suyu bulundurunuz. Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama ürün içeriği aynıdır. Ürün Özellikleri Tahıl : Tahıllı Üretim Yeri : İthal Yaş : Bebek (0-4 Ay) Boyut : Tüm Irklar