Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Reflex Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması - Kilitli Ambalaj - 1 Kg

199,00 TL
Barkod ptdys0331
Marka Reflex
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Reflex Somon Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması - Kilitli Ambalaj - 1 Kg

Reflex Kısırlaştırılmış Kedi Maması, kısırlaştırılmış ve/veya aşırı kilo almaya yatkın yetiştin kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzer kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, tavuk ve balık proteini içeren premium kedi mamasıdır. Doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak omega 3 & 6 dengesi sağlanmıştır. Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır, besinlerin emilimi artırılır.

Bağışıklık sistemi güçlendirilir, hayvanların büyümesi ve performansı iyileştirilir. Patojen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı beta-glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmıştır. Sağlıklı deri ve parlak tüyler için bira mayası kullanılmıştır. Peynir altı suyu tozu kullanılarak bağışıklık sistemi güçlendirilir. Kaslar, organlar ve sinir hücreleri desteklenir. Vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiştir.

İçindekiler: Kurutulmuş hayvansal protein , Tahıllar (pirinç, mısır) , Tavuk yağı , Kurutulmuş somon proteini , Kurutulmuş hamsi proteini , Mısır gluteni , Kurutulmuş şeker pancarı , Buğday kepeği , Balık aroması , Somon yağı , Hamsi yağı , Vitaminler ve mineraller , Keten tohumu , Tuz, MOS (Mannan Oligosakkarit) , Yucca schidigera , Taurin (3A370), Koruyucular - antioksidanlar (E320 & E321). Mineraller: Demir 200 mg/kg İyot 1,5 mg/kg Bakır 13 mg/kg Manganez 50 mg/kg Çinko 140 mg/kg Selenyum 0,3 mg/kg Vitaminler: Vitamin A 18000 IU/kg Vitamin D3 1500 IU/kg Vitamin E 200 mg/kg Vitamin C 400 mg/kg Vitamin B1 Vitamin B2 Vitamin B12 B9 (Folik Asit) B7 (Biotin) B3 (Niasin) Vitamin K3, Taurin 1500 mg/kg