Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Versele Laga Sultan Papağanı Ve Paraket Yemi - 1 KG - Kapalı Ambalaj

121,00 TL
149,90 TL
%19 İNDİRİM

Sultan Papağanları ve Paraketler için, tohumlar ve tahıllardan oluşan, tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran, %100 doğal, sağlıklı karışık yemdir.

Barkod 5410340218808
Marka Versele Laga
Ürün Açıklaması

Versele Laga Sultan Papağanı Ve Paraket Yemi - 1 Kg - Kapalı Ambalaj

Sultan Papağanları ve Paraketler için, tohumlar ve tahıllardan oluşan, tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındıran, %100 doğal, sağlıklı karışık yemdir. Yemin özel içeriği kuşun tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.

 

Kuşun hayat kalitesini arttıracak olan tüm besinsel değerleri barındırır.Küçük paketlerde yemin bayatlamasının önüne geçmek amacıyla tasarlanan fermuarlı ambalaj ile uzun süreli taze kullanımı sağlamanın yanı sıra, paketleme aşamasında özel teknikle oksijeni vakumlandığından, son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur

 

 

İçindekiler : Sarı Darı, Soyulmuş Yulaf, Kırmızı Darı, Buğday, Yalancı Safran Tohumu, Kanarya Tohumu, Soyulmuş Ayçekirdeği, Ak Darı, Keten Tohumu, Kolza Tohumu, Japon Darısı, Çeltikli Pirinç, Soyulmuş Fıstık, Nijer Tohumu

 

Günlük Kullanım Miktarı : Kuşun yaşına ve türüne göre değişiklik gösterebilmek ile beraber ilk beslemelerde, yemin bolca verilerek, kuşun günlük tüketim miktarının gözlenerek belirlenmesi tavsiye edilir.