Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Versele Laga Tüm Kuşlar Için Uygun Istiridyeli Anasonlu Ince Kuş Kumu - 2 Kg - Kapalı Paket

179,90 TL
Barkod ptdys0314
Marka Versele Laga
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Versele Laga Tüm Kuşlar Için Uygun Istiridyeli Anasonlu Ince Kuş Kumu - 2 Kg - Kapalı Paket

Tüm Kuşlar İçin Uygun İstiridyeli Anasonlu İnce Kuş Kumu - 2 KG - Kapalı Paket Tüm kuşlar için sindirimi rahatlatıcı, kafes tabanının kaplanmasıyla hijyen sağlayan, kokuları örtmk için anasonlu beyaz ince kum. Yüksek oranda mineral değerlerine sahip doğal karışım. Hoş kokusu ile istenmeyen kokuları bastırır.

Tohumların kolay parçalanmasını sağlayarak sindirime yardımcı olur. Kuvars kum ve istiridye kabukları, ısıl işlem uygulanarak hazırlanmıştır.Isıl işlem sayesinde mikroorganizmalarından arındırılan kum, hijyenik bir ortam sağlar. Isıl işlem sayesinde mikroorganizmalardan arındırılan kum, hijyenik bir ortam sağlar. Rahat bir sindirim kuşunuzun sağlıklı ve mutlu olmasına yardımcı olur.

Ürünün tanecikleri ince kum formunda olduğu için, küçük ve büyük tüm kuşlarda kullanılabilir. İçindekiler :İnce ufalanmış istiridye, midye kabuğu ve beyaz kuvars kum ihtiva eder.

Günlük Kullanım Miktarı : Kafes içerisinde kolay ulaşabileceği bir yerde bir kaba koyularak veya kafes tabanına serilerek kullanılabilir. Haftada 1 - 2 kez yenilenmesi tavsiye edilmektedir.