Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Versele Laga Tüylenme Sağlığını Artırıcı - Karaciğer Koruyucu Ve Güçlendirici - 20 Ml

71,90 TL
Barkod ptdys0243
Marka Versele Laga
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Versele Laga Tüylenme Sağlığını Artırıcı - Karaciğer Koruyucu Ve Güçlendirici - 20 Ml

Kuşlar için tamamlayıcı besindir. Oropharma Avi-Chol karaciğer fonksiyonlarının korunması ve tüylenmenin düzgün bir şekilde yapılması için verilir. Sülfürik amino asitler, biyotin, sorbitol ve B12 vitamini içeren eşsiz bir toniktir.

Yavru kuşlarda tüylerin sağlıklı bir şekilde büyümesini, pigmentasyonunun göz alıcı olmasını sağlar. Tüylenme sezonunda yetişkin kuşlarda da kullanılabilir. Bu ürün ayrıca renk pigmentlerinin ve ilaçların artıklarından karaciğer arındıran bir toniktir.

Karaciğerin düzgün çalışması kuşun genel sağlığı için çok önemlidir. Halen gelişim aşamasında olan yavru kuşlarda karaciğer aşırı miktarda enerji, vitamin, amino asit, yağ ve hormon ihtiyacına bağlı strese girebilir.

Tüylenme sezonunda tüylerin çoğunluğu yenilenir. Bu dönemde bütün gerekli elementler kuşa yeteri miktarda verilmelidir. Bu elementlerin eksikliği tüylerin sağlıksız oluşumuna neden olur.

Bu ürün ayrıca renk pigmentlerinin ve ilaçların artıklarından karaciğer arındıran bir toniktir. Avi-Chol metiyonon, kolin, biyotin, B12 vitamini ve sorbitol gibi karaciğerin mükemmel bir şekilde çalışmasını, parlak tüylerin oluşmasını sağlayan tüm bileşenleri içeren bir toniktir.