Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

VerseleLagaOropharma Tüm Kuşlar Için Oro-digest Bağırsak Ve Sindirim Sistemi Düzenleyici - 500 Gram

1.259,00 TL
Barkod ptdys0310
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

VerseleLagaOropharma Tüm Kuşlar Için Oro-digest Bağırsak Ve Sindirim Sistemi Düzenleyici - 500 Gram

Oropharma Oro-Digest bir bağırsak düzenleyicidir. Patajenik bakterilerin bağırsak duvarına yapışmasını engeller; dışkısının daha katı olmasını, yuvaların daha hijyenik kalmasını ve arka tüylerin temiz kalmasını sağlar.

Sindirim yollarında, sindirimin düzenli gerçekleşmesi için iyi huylulara göre daha fazladır. Ama patojenik bakterilerin artmasıyla kuş dışkıları daha sulu olur ve kuş bu nedenle fazla miktarda elektrolit ve sıvı kaybeder. Antibiyotik verilmesi de hem iyi hem kötü huylu bakterilerin ölmesine neden olur. Oro-Digest bakteri florasının sağlıklı kalması için bir probiyotik görevi görür ve patojenik bakterilerin bağırsak duvarına yapışmasını engeller.

Böylece sindirim sistemi sağlıklı kalır. Günlük kullanım miktarı: 1 ölçü kaşığı ( =4 gram ) Oro-Digest 100 gram Orlux yumurta mamasına katılır. Sulu dışkı ya da ishal durumlarında : 5 gün boyunca Yumurtadan çıktıktan sonra yavrular kendi kendilerine beslenene kadar. Kuşun stres altına girdiği zamanlarda. Yarışmadan 4 gün önce başlayarak, yarışma gününe kadar. Serin ve kuru yerde saklayınız.