Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Vitakraft Tüm Papağan Türleri Için Mineral Ve Iz Element Deposu Papağan Kumu - 2.5 Kg

98,99 TL
Barkod ptdys0283
Marka Vitakraft
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Vitakraft Tüm Papağan Türleri Için Mineral Ve Iz Element Deposu Papağan Kumu - 2.5 Kg

Papağan ve diğer kuş türleri taşlıklarında gerçekleştirdiği sindirimi, tükettikleri kum ile yaparlar. Mekanik sindirimi yaparken ihtiyaç duydukları ve belirli dönemlerde tüketmeleri gereken kum kursak yapılarının sağlıklı olması için son derecede önem taşır.

Vitakraft Papağan kumu, içerdiği iz elementleri ve mineral ile papağanlarınızın ihtiyacı olan temel bir üründür. Bakterisiz hijyenik bir yapıda olan papağan kumu, sindirimi düzenler. Tüm kuş türlerinin temel sorunlarından birisi nemli besinlerin kursak yapısını bozmasıdır. Kursak yapısı bozulan kuş ilerleyen dönemlerde kursak mantarı ve kursak iltihaplanması gibi sorunlar ile karşı karşıya gelebilir.

Kursakta oluşabilecek nemi tutması, kötü koku oluşmasını engellemesi özelliği ile Vitakraft Sandy Papağan kumu son derece başarılı bir üründür. Vitakraft Sandy Papağan Kumu Kullanımı Papağanızın yemine karıştırabileceğiniz gibi, ayrı bir kapta da servis edebilirsiniz, kuşunuz ihtiyacı olduğunda tüketecek ve belirli dönemlerde ihtiyaç duyduğunda kafeste bulunan kumu yiyerek kursağını rahatlatacaktır. Ürün kapalı ambalaj olarak kargo yapılacaktır.