Çağrı Merkezi: 0 537 666 02 03

Warf Köpeğiniz Için Kuzu Etli Diş Temizleme Ödül Çubukları - 4'lü Paket

82,99 TL
Barkod ptdys0382
Marka Warf
Benzer Ürünler
Ürün Açıklaması

Warf Köpeğiniz Için Kuzu Etli Diş Temizleme Ödül Çubukları - 4'lü Paket

Warf dental stick, dişlerin temizlenmesini sağlayan ve ara öğün atıştırmalığı olarak kullanılan köpek ödül çubuğudur. Özel tasarlanmış şekli ve sert yapısı ile köpeğinizin dişlerinde biriken tortuların temizlenmesini sağlayarak plak birikmesini ve tartar oluşmasını önler. Bu sayede köpeğinizin ağız kokusunun azalmasına yardımcı olan Warf diş çubukları lezzetli ve besleyicidir. Warf köpek diş temizleme ödülü şekersizdir.

Kuzu eti lezzetinde olan köpek diş çubukları sert dokulu esnek yapılıdır ve köpeğinizin kemirme ihtiyacını karşılar. Paket içerisinde 12 cm uzunluğunda 4 adet köpek ödül çubuğu bulunmaktadır.

Warf Köpek Dental Çubuğun İçeriği Et ve et türevleri, bitkisel orjinli türevler, tahıllar, kalsiyum. Ödül Çubuğunun Analizi Protein % 9,5, yağ % 3,5, inorganik madde % 6,2, nem % 17. Beslenme Tavsiyesi Warf dental diş temizleme çubuklarının günlük olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Tamamlayıcı ödül olan bu çubukların yanında köpeğinize taze içme suyu vermeniz tavsiye edilmektedir.